Záclony a závesy

Záclony a závesy už dávno nie sú iba obyčajným bytovým textilom. Záclony a závesy na okná teraz dostávajú novú šancu očariť svojím výzorom a stať sa tak neodmysliteľným doplnkom Vášho interiéru. Moderné záclony už dávno nemusia byť iba biele či jednofarebné. V našej ponuke nájdete rozličné farebné záclony, ktoré dodajú Vášmu domovu eleganciu a šmrnc.

Ak hľadáte niečo originálne a ultra moderné, tak v tom prípade Vás určite osloví japonská stena, ktorá je vhodná na optické rozdelenie priestoru, prípadne ako náhrada za záclony.

Nájdite si svoj moderný bytový textil, využite náš predaj záclon a vyberte si svoje záclony online či luxusné závesy do obývačky alebo závesy do spálne, ktoré podliehajú najnovším trendom.

Na základe zamerania priestorov a spoločného výberu látok Vám pomôžeme Vaše okná obliecť a splniť Váš sen.
Šijeme záclony, závesy, prehozy, obliečky, obrusy a všetko, čo dotvorí Váš interiér. Správnym výberom záclon a závesov vnesieme štýl a eleganciu do Vášho interiéru.

V našej predajni nájdete najširšiu ponuku závesových a záclonových látok. Ponúkame odbornú konzultáciu u nás na predajni ako aj u vás doma.

Pômôžeme s návrhom – navrhneme – ušijeme – zavesíme

V našej ponuke nájdete tiež Black-out závesy pre dokonalé zatemnenie.

Galéria